Постійна комісії з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства Волинської обласної ради погодила тарифи на платні послуги та збільшення кількості стаціонарних ліжок Волинському медичному центру терапії залежностей.

З відповідними клопотанням до профільної комісія звернувся керівник закладу Ігор Шкаровецький, інформує пресслужба Волинської обласної ради.

Очільник Центру, зокрема, зазначив, що серед пацієнтів чимало таких, які висловлюють бажання проходити лікування анонімно, без вказання паспортних даних, що унеможливлює оплату послуги через Національну службу здоров’я. Пацієнти згодні лікуватися власним коштом, а для цього потрібно затвердити відповідні тарифи.

Керівник медзакладу також констатував, що в області значно збільшився попит на наркологічну допомогу. Щороку у Центрі терапії залежностей її стаціонарно отримують близько 6 тисяч осіб. Через великий попит спостерігається вимушена мінімізація терміну госпіталізації. Це – не більше 7 днів, упродовж яких встигають надати лише невідкладну наркологічну допомогу і провести детоксикацію. Як наслідок – майже на 20% зросла кількість повторних ушпиталень недолікованих пацієнтів. Ігор Шкаровецький зауважив, що розгортання додаткових 10 стаціонарних ліжок не вимагатиме бюджетного фінансування.

Члени комісії обидва клопотання задовольнили.