Командир 14 окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого полковник Олександр Охріменко на плацу військової частини урочисто привітав та нагородив військовослужбовця Князівської 14 омбр солдата Миколу Лугового, який присвятив 7-ій річниці створення бригади свій ультрамарафон – безперервний 27-годинний 270-кілометровий забіг із Володимира-Волинського до Львова і в зворотному напрямку.

Про це повідомляють на сторінці бригади.

Командир бригади подякував військовослужбовцю за визначне спортивне досягнення, яке в черговий раз прославило Князівську 14 окрему механізовану бригаду, набуло широкого розголосу в мас-медіа України.

Від себе особисто та від усього особового складу військової частини висловлюю Вам вдячність за проведений ультрамарафон, присвячений 7-ій річниці створення нашої Князівської бригади, яку ми відзначаємо 10 грудня, за вміння визначати цілі і за наполегливість у їх досягненні, – наголосив полковник Охріменко, нагороджуючи Миколу Лугового Грамотою командира 14 окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого. – Бажаю Вам подальших спортивних звершень на славу нашої військової частини та Збройних Сил України!

Наразі, після короткої перерви, Микола Луговий уже відновив тренування і виношує плани про новий ультрамарафон, на цей раз – на 400-кілометрову дистанцію.