Фонд держмайна оголосив у грудні три аукціони про продаж об’єктів нерухомості, які перебувають на балансі Держпродспоживслужби. Усі вони розташовані на території Володимир-Волинського району.

Зокрема, в селі Дорогиничі продається приміщення дільничної лікарні ветеринарної медицини, площею 55,3 кв м (лікарня та хлів), – передають ІА «Волинські Новини».

Будівлі зведені у 1987 році, саме приміщення колишньої лікарні ветмедицини забезпечене енергопостачанням. Стартова ціна лоту складає 61 370 гривень.

Також продається приміщення дільничної лікарні ветеринарної медицини, площею 59,3 кв м у селі Войнин. Об’єкт 1975 року забудови, тут пічне опалення, є енергопостачання. Саме приміщення потребує капітального ремонту. Стартова ціна лоту визначена в розмірі 21 305 гривень.

Крім того, в селі Кисилин на аукціон виставили приміщення пункту ветеринарної медицини, площею 50,1 кв м. Будівля забезпечена енергопостачанням, є пічне опалення. Це приміщення також потребує капітального ремонту. Його оцінили у 37 424 гривні.

Усі три аукціони призначені на 22 грудня, цінові пропозиції приймаються до 21 грудня.