На Донбасі внаслідок снайперського вогню загинув 22-річний боєць ЗСУ Валерій Геровкін.

Про це пише Обозреватель.

Загиблий військовослужбовець Валерій Геровкін був уродженцем Краматорська. Він був сином пастора – хлопець зважився на першу ротацію на Донбас, аби захищати рідну Україну.

22-річний військовослужбовець 93-го ОМБр «Холодний Яр» загинув 1 грудня в районі Новотроїцького після пострілу снайпера. Побратими розповідають, що російсько-окупаційні війська почали обстрілювати позиції ЗСУ біля Новотроїцького, а Геровкін із гранатомета мав придушити вогневу активність ворога.

Коли 22-річний Валерій прийшов на позиції ЗСУ – ворожий снайпер вистрілив у військовослужбовця та вбив його. 4 грудня у Краматорську пройде церемонія прощання із загиблим бійцем.

За словами друга сім'ї, Валерій підписав контракт у 21-річному віці та усвідомлено вирушив на фронт.

«Його батько пояснював йому, що життя в наших реаліях - це теж ризик, всяке може статися. Але на фронті ризик у рази вищий. Він відповідав батькові, що він чудово розуміє, що може бути поранений і навіть убитий. Він усвідомлено йшов на службу», – розповідає пастор, який товаришує із сім'єю загиблого військовослужбовця.

У Валерія Геровкіна залишилася дівчина Олександра, з якою вони зустрічалися чотири роки. Молода пара познайомилася під час зборів у церкві.

За день до загибелі на фронті 22-річний боєць ЗСУ дав своє останнє інтерв'ю.