На території Шацької громади, а саме в селі Світязь, на базі практики спортивно-оздоровчого комплексу «Гарт» Волинського національного університету імені Лесі Українки, почали зводити мультифункціональний спортивний комплекс.

На сьогодні тут триває будівництво двох споруд – спортивного залу та господарської будівлі. Загальна площа спортивного закладу становить майже 2,5 тис. кв.м, – повідомляє Шацька селищна рада.

Роботи стартували в серпні цього року в межах програми «Велике будівництво». На даний час встановлені спеціальні металеві конструкції, необхідні для облаштування стін спортивного залу, та зведені два поверхи господарської споруди (загалом передбачено три поверхи).

У закладі будуть дотримані усі вимоги інклюзивності та безбар’єрності. Тут побудують пандуси та ліфти для людей з особливими потребами та маломобільних груп населення.

Будівництво спортивного комплексу планують завершити у 2022 році. Загальна кошторисна вартість об’єкту спортивної інфраструктури становить понад 19 млн гривень. З них 16 млн 950 тис. гривень – це кошти державного бюджету, решта – місцевого.

Спорткомплекс – це вагома інвестиція в розвиток туризму на території Шацької громади, нові робочі місця, популяризація курортного краю в Україні і за її межами.