Мешканці двох будинків на вулиці Степана Бандери поскаржилися правоохоронцям на порушення режиму тиші вночі. З приміщення, де розташоване обласне управління Держекоінспекції лунала гучна музика, свист та крики.

Інформацію про порушення режиму тиші Суспільному підтвердили в управлінні патрульної поліції Волині.

Відео, на якому чути музику та крики, оприлюднила в соцмережах лучанка Ольга Булковська. Його зняли мешканці будинку, чиї вікна виходять на кабінети обласної Держекоінспекції.

Лучанка Ольга Котищук каже: викликала через гучну музику поліцію. Дискотека в держекоінспекції тривала, з її слів, з 21:00 до 23:00.

«Я була в шоці, музика настільки голосно грала, що я не могла говорити по телефону, тому що мене не було чути. Це не нормально», – каже жінка.

Після приїзду поліцейських музику в управлінні вимкнули, але потрапити у приміщення правоохоронці не змогли.

«Режим порушення тиші починається з 22:00 і до 8:00 ранку. Патрульним не відчинили двері, вони зібрали матеріали і передали в Луцьке управління поліції», – розповіла речниця УПП Волині Валентина Мельник.

Щоб з’ясувати, що відбувалось напередодні ввечері, журналісти звернулися до керівництва Держекоінспекції Волині. Начальника Олександра Кралюка на місці не було. Його заступник Сергій Дудка сказав, що про нічні події в управлінні нічого не знає.

Зі слів речниці головного управління Нацполіції в області Ольги Бузулук, правоохоронці перевіряють інформацію щодо порушення режиму тиші в приміщенні Держекоінспекції. Якщо порушників знайдуть – можуть оштрафувати. Максимальне покарання – 510 гривень.

Протягом дня журналісти намагалися додзвонитися до керівника Держекоінспекції в області Олександра Кралюка, аби почути його пояснення. Він на дзвінки не відповідав.