Син пані Ніни Юрій 16 квітня поступив у приймальне відділення Тимчасового інфекційного стаціонару і був госпіталізований у відділення, де лежать пацієнти з непідтвердженими діагнозами. На наступний день Covid підтвердив результат аналізу ПЛР.

Про це пишуть на сторінці Луцької міської клінічної лікарні.

«Пацієнт був у край важкому стані, у критичному. У нього було велике ураження легень, до 80%. З‘явились ознаки дихальної недостатності, тому його перевели в палату інтенсивної терапії», – розповідає лікар-анестезіолог Богдан Орлецький.

Хворого підключили до апарату ШВЛ. Після того, як продовжували наростати ознаки дихальної недостатності, почались ознаки запалення, септичного ураження був заінтубований, тобто, була введена спеціальна трубка у трахею з метою захисту дихальних шляхів пацієнта і проведення механічної вентиляції легень.

Був введений у медикаментозну кому. Проводили протокольну терапію з лікування Covid-19. Зробили оперативне втручання і наклали трахеостому. Пацієнт сумарно 23 дні знаходився під апаратом ШВЛ. 7 травня виведений у свідомість. Почав вставати, сам харчуватися. Після стабілізації стану та негативного результату ПЛР виписаний додому.

Богдан Орлецький стверджує, що з такого стану хворі виходять рідко, ще рідше – без будь-яких порушень і залишкових змін.

Я щохвилини, щосекунди молилась за здоров‘я свого сина і за здоров‘я усіх медиків, які працюють у вашому коронавірусному шпиталі. Тому прийшла до Андрія Сергійовича Смольянінова, заступника директора, щоб в його особі сердечно подякувати усім за порятунок свого сина, –каже Ніна Корнелюк. У лікарів та медсестер дуже важка робота. За місяць, поки син лежав там, я всього надивилася. Там немає жодної байдужої людини. Потрібно, щоб усі молилися за їхнє здоров‘я, особливо в теперішній час, у час цієї підступної небезпечної хвороби, - ділиться Ніна Миколаївна.