Засновник компанії Microsoft Білл Гейтс і його дружина Мелінда повідомили про розлучення після 27 років подружнього життя.

Про це інформує Українська правда з посиланнями на The Guardian, CNN.

Ми виховали трьох неймовірних дітей і створили фонд, який працює у всьому світі для забезпечення людям здорового, продуктивного життя. Ми продовжуємо поділяти віру у спільну місію і працюватимемо у фонді, але ми більше не віримо, що зможемо разом зростати як пара, – йдеться в заяві подружжя Гейтс.

Одна із найбагатших сімей у світі після 27 років перебування у шлюбі повідомило про розлучення. Білл Гейтс є не лише одним із найбагатших людей у світі, а ще й відомим філантропом. У пари є троє дітей.

За даними податкової декларації, їхній фонд має активи на суму понад 51 млрд доларів. Розділ майна пари, за словами економістів, може обрушити біржі і вплине, на курси національних валют.

Білл і Мелінда Гейтс познайомилися в 1987 році в компанії Microsoft, яку Білл Гейтс заснував і в той час працював на посаді генерального директора. Пара одружилася на Гаваях у 1994 році.

Протягом останнього року Гейтс через свій фонд долучився до боротьби з Covid-19 та зусиллях з розробки і розповсюдження вакцин по всьому світу.

Станом на грудень 2020 року фонд виділив 1,75 мільярда доларів на боротьбу з пандемією.