У вівторок, 15 червня, в обласному центрі Волині відновлять гаряче водопостачання. 

Про це на своїй сторінці в фейсбуці повідомив Луцький міський голова Ігор Поліщук

Нагадаємо, з 21 травня у Луцьку немає централізованого постачання гарячої води. Одна з причин – вимога «Нафтогазу» платити наперед за чітко встановлені обсяги блакитного палива. Через борги комунальне підприємство «Луцьктепло» не може собі цього дозволити.

«Під загрозою було не лише постачання гарячої води, а й підготовка до наступного опалювального сезону. Було досягнуто домовленостей про продаж газу компанії Нафтогаз за ціною 7 400 грн за 1000 м³ без передоплати. Однак, Нафтогаз цих умов не дотримався. У зв'язку з цим і виникла затримка з відновленням знову гарячого водопостачання», – розповів міський голова Ігор Поліщук.

За його словами, опісля було проведено ряд переговорів.

Звичайно, що це не такі договори, про які було домовлено спочатку, а договори на умовах оплати 50 на 50. Фактично, 50 відсотків передоплата і 50 – післяоплата. Це – не так добре, як договори без передоплати. Але, щоб відновити гаряче водопостачання, міська рада змушена була підписати такі договори. І сьогодні на платформі, яка відображає номінації на отримання газу, є Луцьк. Щоправда, у цих договорах є одна особливість. Якщо теплогенеруюче підприємство хоча б за один місяць не розрахується на 100 відсотків за отриманий газ, то це означає, що таке підприємство позбавляється права купувати газ за ціною 7 400 грн за 1000 м³. І буде купувати його за ринковою ціною 11 тис. грн. Тому, аби уникнути здорожчання тарифу на гарячу воду та тепло, варто вчасно і в повному обсязі розраховуватися за комунальні послуги, – зазначив міський голова Ігор Поліщук.

Він звернувся до лучан з проханням відповідально віднестися до оплати комунальних послуг та подякував людям за розуміння ситуації щодо припинення подачі гарячої води.