На складі в Луцьку провели обшук, під час якого виявили і вилучили 2000 ящиків цигарок виробництва Республіки Білорусь, переміщених в Україну під виглядом іншого вантажу. Також вилучено бочки зі спиртовмісними рідинами. Вартість товарів – понад 600 тисяч доларів США.

Обшук проводили в рамках досудового розслідування у кримінальному провадженні про вчинення працівниками Волинської митниці Держмитслужби зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки, та вимагання і одержання ними неправомірної вигоди (ч. 2 ст. 364, ч.3 ст. 368 КК України), повідомляє пресслужба Волинської обласної прокуратури.

Розслідування проводить Другий слідчий відділ слідчого управління Територіального управління ДБР у Львові. 

У межах розслідування цього провадження за оперативного супроводу працівників Другого оперативного відділу ТУ ДБР у Львові, УСБУ в області та ОРВ Луцького прикордонного загону у понеділок, 14 червня, проведено невідкладний обшук у складському приміщенні у місті Луцьку.

У ході обшуку виявлено й вилучено понад 2000 ящиків цигарок виробництва Республіки Білорусь, переміщених в Україну під виглядом іншого вантажу.

Окрім того, вилучено бочки зі спиртовмісними рідинами.

Вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей – понад 600 тисяч доларів США.

Вирішується питання про накладення арешту на вилучене майно та питання про призначення експертиз.

Триває досудове розслідування.