Чемпіонат України з легкої атлетики триватиме у Луцьку з 18 по 20 червня.

Вчора, 18 червня, відбулись перші змагання та спортсмени здобули перемоги, - повідомляють у Луцькій міській раді.

Змагання розпочались 18 червня на стадіоні «Авангард». У Чемпіонаті України спортсмени боротимуться за перемогу й медалі національного чемпіонату та за місце у команді України на Олімпійських іграх у Токіо.

У перший день чемпіонату легкоатлетка Марина Килипко встановила національний рекорд України у стрибках з жердиною – 4.70 метрів. Марина Килипко виконала олімпійський норматив і виграла золото чемпіонату України, й тим самим забезпечила собі місце в команді на Токіо-2020.

У секторі для метання молота перемогла волинянка Ірина Климець. Атлетка відправила молот на 69.00 м, близько чотирьох метрів вигравши в Альони Шуть (65.32 м). Ірина Новожилова завоювала бронзу.

Серед чоловіків у метанні молота переміг фіналіст чемпіонату світу-2019 Михайло Кохан, який вже в другій спробі встановив новий особистий рекорд, вперше в кар’єрі відправивши молот за позначку 78 метрів – 78.61 м.

Програма другого дня чемпіонату України почалася о 10:00, 19 червня, у Луцьку з кваліфікації з потрійного стрибка серед чоловіків. У ранковій програмі - кваліфікації з потрійного стрибка серед жінок. Чоловіки змагатимуться у прекваліфікації з бігу на 200 метрів. У боротьбу вступлять семиборки, а десятиборці почнуть другий день змагань.