Жителі Львова стали очевидцями дивного перформансу – декілька хлопців центральними вулицями міста носили труну, в якій сиділа гола дівчина.

Відео появилось в Instagram-акаунті Lviv_lives, пише УНІАН.

На ньому видно, як в труні сидить дівчина з різнокольоровим волоссям, тримаючи пластиковий стаканчик в руках. Перформанс відбувався у центрі Львова – на Площі Ринок і вулиці Вірменській – серед білого дня, коли там було багато перехожих і туристів, яких неабияк здивувала така «акція».

Користувачі соцмереж були обурені хуліганськими діями молодих людей:

«Боротьба за права перетворюється на цирк виродків», «Це нова реклама похоронного бюро», «Дурнів вистачає скрізь», «Культурна столиця...", «Це не мистецтво, а мука для психіки», «Мізків явно не вистачає».

А одна з користувачок впізнала в дівчині свою однокласницю Надю, зазначивши, що вона художниця і часто влаштовує різні перформанси.

Також ЗМІ повідомляють, що перформанс влаштували художники галереї «Гангрена», яка знаходиться поруч із відомим вірменським кафедральним собором.

Співорганізатор галереї Олег Гердій пояснив концепцію цього перформансу:

Життя і свобода. Перемога над межами і смертю. І просто розвага і самореклама. І, як записано в концепції галереї, випробування меж здорового глузду і терпіння громадськості, – зазначив він.