У чвертьфіналі Євро-2020 українська збірна на чолі із Андрієм Шевченком поступилася збірній Англії з рахунком 0:4, це дало змогу англійцям пройти до півфіналу чемпіонату.

Про це пише УНН.

На четвертій хвилині зустрічі Україна – Англія відкрили рахунок англійці завдяки голу Гаррі Кейна. Форвард англійців зіграв на випередження у штрафному і з близької дистанції переграв Бущана, а Кейн втік від Кривцова.

Далі команда Андрія Шевченка намагалася атакувати і робила кілька, проте на початку другого тайму, на 46 хвилині Гаррі Магуайер забив 2-ий гол у ворота Бущана після подачі Шоу зі штрафного.

Автором третього голу став Гаррі Кейн – форвард зробив навіс, вдаривши головою. Після сейву у виконанні Бущана після потужного удару Кейна на 63-й хвилині матчу у ворота збірної України прилетів 4 гол. Його автором став Джордан Хендерсон, який переправив м'яч з кутової подачі головою в сітку.