29 серпня по всій країні відзначають День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність.

Про це йдеться на сайті поліції Волині.

Напередодні визначної дати керівництво Головного управління Національної поліції у Волинській області спільно із родинами загиблих вшанували правоохоронців, котрі віддали своє життя, захищаючи кордони держави на Сході, та які загинули під час виконання службових обов’язків.

Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували загиблих.

Зі словами підтримки до родин звернувся очільник поліції Волині Юрій Крошко: «Полеглі правоохоронці робили все, що було в їх силах: хтось не побоявся вступити в бій у російсько-українській війні, хтось – протистати зловмиснику. Вони дійсно гідно виконували службові обов’язки і те, що вимагала присяга. Нині ми повинні берегти пам’ять про кожного й передавати це майбутнім поколінням, аби нащадки шанували їх подвиг й знали, що інколи наша служба закінчується таким чином. Шановні рідні та близькі, ви завжди маєте можливість прийти туди, де вас почують, - у ГУНП, у відділення поліції, там нададуть необхідну допомогу, аби ваше життя було легшим. Ми пам’ятаємо про ваших чоловіків, синів, близьких і шануємо їх», - наголосив начальник ГУНП.

Заступник начальника ГУНП Сергій Козак висловив співчуття родинам та зауважив, що загиблі, проживши коротке життя, залишили вагомий слід в історії України: «Кожен, одягаючи цю форму, робив свій вибір усвідомлено та розумів, яким може бути розвиток подій. Кожен поліцейський, який зараз носить значок та посвідчення, отримує зброю також знає всі ризики, які мають місце у повсякденній службовій роботі. На жаль, наші колеги гинуть. Хочу запевнити, що ми пам’ятаємо полеглих правоохоронців. Моє щире побажання для всіх нас, аби список працівників органів внутрішніх справ, Національної поліції, військових, які загинули під час виконання службових обов’язків, не поповнювався новими іменами», - зазначив Сергій Козак.

Від ГУНП у Волинській області та профспілкових організації рідним загиблих вручили матеріальну допомогу.