Сьогодні, 9 вересня, близько 18-ї години на одній із транспортних розв’язок Луцька сталась ДТП — зіткнулись два легковики
29 серпня в Україні вшановують пам’ять загиблих захисників
Упродовж місяця – з часу запуску ринку землі – на Волині продали 255 гектарів паїв.
Про це Суспільному розповів начальник обласного управління агропромислового розвитку Юрій Горбенко.
Зі слів Юрія Горбенка, середня ціна за гектар в Україні становить 39 тисяч гривень, на Волині вона нижча – в межах 30 тисяч гривень за гектар. Додає: волиняни продають невеликі площі – від оного до двох гектарів, переважно в південних районах області – Луцькому, Володимир-Волинському та Ковельському.
За місяць волинські нотаріуси уклали 182 угоди купівлі-продажу землі, каже заступниця голови Волинського відділення Нотаріальної палати України Наталія Ариванюк. З її слів, Волинь – друга після Вінниччини, за кількістю укладених угод купівлі-продажу землі. Каже: процедура може бути тривалою, якщо надані документи мають неточності, або їхній перелік неповний.
При купівлі-продажі земельної ділянки нотаріуси перевіряють:
– наявність суб’єктів переважного права, які мають спеціальний дозвіл на видобування корисних копалин на ділянці;
– наступна черга купівлі ділянки належить орендареві такої земельної ділянки;
– законодавством дозволено виключно до 100 га купувати на фізичних осіб;
– нотаріуси також перевіряють джерела походження коштів набувача;
– перевіряють застосування санкцій, здійснюють пошукові реєстраційні дії щодо набувача, відчужувача та самої земельної ділянки;
– не всім ділянкам присвоєні кадастрові номери, тому при купівлі-продажі землі обов’язково звертаються до землевпорядника.
©2024 uaGit
Коментарі