Двом студентам одного із луцьких коледжів повідомлено про підозру у вчиненні групою осіб хуліганства, у тому числі із застосуванням предмета, заздалегідь заготовленого для нанесення тілесних ушкоджень (ч.ч. 2,4 ст.296 КК України).

Про це повідомляє пресслужба Волинської обласної прокуратури.

Слідство встановило, що увечері 15 серпня 2021 року у сквері поблизу готелю «Україна» в обласному центрі Волині 16-річний підліток ударив громадянина, його ж 17-річний товариш вистрілив у потерпілого із пневматичного пістолета, а опісля стріляв ще в двох перехожих.

Нагадаємо, у Луцьку біля будівлі головного управління національної поліції, що на вулиці Винниченка, 11, в неділю, 15 серпня, пізно ввечері сталася масова бійка зі стріляниною. 17-річний лучанин вистрілив із пневматичного пістолета 37-річному працівнику одного із місцевих медіа у живіт. За медичною допомогою постраждалий не звертався.

За даними джерел у правоохоронних органах, постраждалий мав посвідчення працівника ЗМІ, термін якого минув.

Довідково: за вчинення хуліганства групою осіб санкцією ч.2 ст. 296 КК України передбачено покарання у виді обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавлення волі на строк до чотирьох років.

Такі ж дії із застосуванням предмета, заздалегідь заготовленого для нанесення тілесних ушкоджень, згідно із санкцією ч.4 ст. 296 КК України караються позбавленням волі на строк від трьох до семи років.