Сьогодні, 9 вересня, близько 18-ї години на одній із транспортних розв’язок Луцька сталась ДТП — зіткнулись два легковики
29 серпня в Україні вшановують пам’ять загиблих захисників
Потужний вітер ламав столітні дерева, а град бив садовину та городину. Злякані люди по хатах молилися, аби страшний буревій стихнув. Така негода сталась в селі Дермань, що на Рівненщині.
Про це 3 серпня йдеться в сюжеті ТСН.19:30.
Потужна злива, вітром гне дерева. Здається світу білого не видно. Вода усюди.
Все пливло, все падало, асфальт, все туди поплило. Грім, блискавка та град. Я стояла з свічкою і молилась, – каже місцева жителька Антоніна Бухало.
Такої негоди навіть величезні дерева не витримали.
Повністю розкололо горіх. Горіх 100-річної давності, – каже жителька села Дермань Олена Демчук.
Нині люди оговтуються від буревію. Прибирають подвір'я і дивляться, що накоїла злива. Високою водою, кажуть, ледь не змило моста. В асфальті на ньому наскрізні дірки.
А місцевий ставок перетворився на велику брудну калюжу. Бо змивало на низовину ґрунт з городів. От у пані Віри через це картопля позеленіла. Її вже не можна їсти.
Повимивало по всьому городі. Її вже на насіння тільки можна залишити, – каже місцева жителька Віра.
Що не вимило – побило градом. У пані Галини ще й хату частково розкрило. Хвилювалася, аби не затопило. Міст, який на ладан дихав, після негоди, шляховики вже укріпили. Ще треба кажуть заасфальтувати. Та й іншої роботи в селі чимало.
Ні машина з хлібом, ні не швидка, ні пожежна сюди не приїдуть, - каже жителька села Дермань Алла Романюта.
З ремонтом та іншими наслідками негоди допоможуть, обіцяють в селищній раді. Та скільки на це треба грошей – не знають, бо нині лише збирають скарги від селян.
Кожен двір має свої якісь збитки. Зберемо інформацію і тоді вже будемо знати, чи зможемо самі впоратись з цією бідою чи будемо ще до когось звертатися, – каже спеціаліст з цивільного захисту Мізоцької ОТГ Мирослава Рахманська.
Водночас синоптики та рятувальники попереджають, завтра на Рівненщині знову штормитиме.
Попередній допис
Наступний допис
©2024 uaGit
Коментарі