На відрізку траси Луцьк – Дольськ на українсько-білоруському кордоні відновлюють дорогу. Реконструкцію проводять на ділянці протяжність п'ять кілометрів.

Про це повідомили у Службі автомобільних доріг у Волинській області.

Дорожня техніка наразі працює на під’їзді до міжнародного пункту пропуску «Дольськ» – «Мохро»: вже розширили проїзну частину, посилили основу щебенево-піщаною сумішшю, обробленою цементом, влаштовують нижнього шару дорожнього покриття з крупнистої асфальтобетонної суміші.

На ділянці дороги до кордону встелять п'ятисантиметровий верхній шар зі щебенево-мастикового асфальтобетону, облаштують узбіччя та виконають комплекс робіт з організації дорожнього руху.

Відновлення дороги в селі Дольськ від контрольно-пропускного пункту в напрямку кордону, за інформацією дорожників, відбудеться найближчим часом. Дорожники запланували влаштування тротуарів, пішохідного огородження та лінії зовнішнього освітлення.

Уже завершено ремонт понад 26 кілометрів автошляху Піща – Шацьк – Любомль – Володимир-Волинський – Павлівка – Горохів – Берестечко – Козин, що веде до КПП «Піща» – «Олтуш». Також завершені роботи на 13-кілометровому відрізку дороги Утилуг – Луцьк – Рівне, що пролягає до КПП «Устилуг – Зосін».

Довідково: Р-14 – одна з найдовших доріг державного значення в області, протяжністю 154,2 км, бере свій початок в Луцьку, і, пролягаючи територією Ківерцівського, Маневицького, Камінь-Каширського і Любешівського районів, з’єднує обласний центр Волині з пунктом пропуску «Дольськ» на українсько-білоруському кордоні.