У понеділок, 20 вересня, в селі Княгининок Луцького району, співробітники поліції виявили в багажнику авто низку підозрілих речовин.

Про це інформує пресслужба поліції Волині.

Під час патрулювання, у поле зору співробітників поліції потрапив підозрілий автомобіль. Під час перевірки у багажнику транспортного засобу поліціянти виявили поліетиленовий пакет із сухою речовиною, зовні схожою на наркотичну, каністру з нашаруваннями невідомої речовини, ваги, блістер з таблетками «парацетамол», шприц, термометр, два мобільних телефони, трубку для куріння, фольгу. За кермом автомобіля перебував 26-річний лучанин разом пасажиром. 

Виявлені речовини й предмети вилучили та направлять до Волинського науково-дослідного експертного-криміналістичного центру МВС України.

Відомості внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 311 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання прекурсорів) Кримінального кодексу України. Під час досудового розслідування буде з’ясовано усі обставини події.

Співробітники поліції спільно із небайдужими громадянами продовжують патрулювання задля запобігання розміщенню закладок психотропних речовин та їх виявлення на території Княгининської громади.