Старший державний інспектор одного з відділів митного поста «Ягодин» Волинської митниці Держмитслужби вимагав та одержував від громадянина неправомірну вигоду в сумі 250 доларів та 500 гривень.

Про це інформує Волинська обласна прокуратура.

Прокурори галузевого відділу Волинської обласної прокуратури затвердили і скерували до суду обвинувальний акт у розслідуваному слідчими Другого слідчого відділу (із дислокацією в місті Луцьку) ТУ ДБР у Львові кримінальному провадженні про вимагання і одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України) старшим державним інспектором одного з відділів митного поста «Ягодин» Волинської митниці Держмитслужби.

Слідство встановило, що митник, налагодивши схему поборів, лише у червні 2021 року двічі вимагав та одержував від громадянина неправомірну вигоду в сумі 250 доларів та 500 гривень за не створення штучних перешкод під час митного оформлення транспортних засобів та товару.

Тепер за ці злочини він відповідатиме перед судом.

Санкцією ч. 3 ст. 368 КК України за одержання службовою особою неправомірної вигоди для себе, поєднане з вимаганням неправомірної вигоди, передбачене покарання у виді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.