Луцький міськрайонний суд Волинської області ухвалив вирок лучанці, яка неправомірно нараховувала собі кошти за роботу, якої не виконувала. Вона має сплатити 1700 гривень штрафу.

Про це повідомляє Газета «Волинь».

У липні 2019 року працівниця Волинського лікувально-профілактичного закладу для надання медичної допомоги невиліковним хворим (Обласна лікарня «Хоспіс») заволоділа грошовими коштами медзакладу.

За попередньою змовою з іншою особою, шляхом обману, під приводом виплати заробітної плати працівнику шляхом використання завідомо підробленого табелю обліку використання робочого часу переказала на свій картковий рахунок 1852,52 грн. Обвинувачена знала, що остання у медзакладі оформлена лише формально та будь-якої роботи не виконувала. Щодо спільника підсудної, який вніс недостовірні відомості щодо табелювання обліку робочого часу працівника також ведеться окреме провадження.

Далі знову було підроблено документи, і в серпні підсудна заволоділа грошовими коштами в сумі 5289,63 грн, а у вересні – 1852,52 грн.

Допитана в судовому засіданні обвинувачена свою вину у вчиненні інкримінованих їй злочинів визнала повністю, розкаялася та просила суд суворо її не карати. Також жінка відшкодувала завдану шкоду завдану медзакладу. Лучанці призначили покарання 1 700 гривень штрафу. 

Нагадаємо, у березні 2020 року Волинську обласну лікарню «Хоспіс» для важкохворих приєднали до Волинської обласної клінічної лікарні.