Дізнавачі Володимир-Волинського районного відділу поліції за процесуального керівництва місцевої прокуратури завершили досудове розслідування кримінального провадження. Обвинувальний акт скеровано до суду.

Встановили, що 33-річний мешканець Вінниччини під час проходження прикордонного контролю на пункті пропуску «Устилуг» надав працівникам Держприкордонслужби України свідомо підроблене міжнародне свідоцтво про вакцинацію від COVID. Трапилася подія у грудні минулого року, – повідомляє пресслужба поліції Волині.

Під час перевірки поліціянти з’ясували, що медичний заклад, зазначений у сертифікаті, документ не видавав. Фіктивне свідоцтво про імунізацію вилучили.

Правопорушнику оголосили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, вчинені повторно чи за попередньою змовою осіб) Кримінального кодексу України.

Учора досудове розслідування у кримінальному провадженні завершили, обвинувальний акт скерували до суду.

Зазначають, що наразі дізнавачами поліції Волинської області до суду направлено 45 обвинувальних актів на 60 епізодів правопорушень.