Сьогодні, 9 вересня, близько 18-ї години на одній із транспортних розв’язок Луцька сталась ДТП — зіткнулись два легковики
29 серпня в Україні вшановують пам’ять загиблих захисників
Neuralink – технологічна компанія Ілона Маска зі створення першого у світі імплантованого нейрокомп’ютерного чіпа. Раніше винахідник показав, як макака грає у відеогру завдяки такому чіпу, а тепер став на крок ближче до перших тестів на людях.
Наразі компанія шукає професіонала, який буде контролювати вживлення чіпа і залагоджувати питання з американськими регуляторами. Увагу на вакансію звернуло агентство Bloomberg, передає УНІАН.
В описі посади наголошується, що фахівцю належить тісно співпрацювати з провідними інженерами й докторами, що практикують найінноваційніші методи, а також створити та очолити команду для клінічних досліджень і контролювати дотримання правил.
Імплантат Neuralink виглядає дуже компактним – у формі монети 23 × 8 мм. Інформація з нього передається з мегабітною швидкістю і радіусом дії до 10 метрів, а батареї вистачає на цілий день роботи. Її підзарядка буде проводитися вночі за допомогою магнітного зарядного пристрою.
Завдяки цьому чіпу Neuralink розраховує лікувати людей: насамперед тих, хто страждає від неврологічних захворювань. Ба більше, технологія дозволить контролювати гормони, боротися з депресіями та навіть зможе змусити мозок працювати ефективніше. Операція з вживлення нейрочіпа буде роботизованою і не складнішою, ніж лазерна корекція зору, обіцяють вчені.
Минулого місяця Маск вже говорив, що Neuralink сподівається імплантувати свої мозкові чіпи людям у 2022 році. Ще раніше, у лютому, винахідник був упевнений, що компанія почне імплантувати до кінця 2021 року. У 2019 році він розраховував, що тестування на людях розпочнеться у 2020 році.
Попередній допис
Наступний допис
©2024 uaGit
Коментарі