Сьогодні, 9 вересня, близько 18-ї години на одній із транспортних розв’язок Луцька сталась ДТП — зіткнулись два легковики
29 серпня в Україні вшановують пам’ять загиблих захисників
Українські енергетики розглядають найбільш жорсткі сценарії ударів по енергосистемі і знають, як діяти при різних ступенях руйнувань енергооб'єктів.
Про це повідомив голова правління НЕК "Укренерго" Володимир Кудрицький в ефірі телемарафону.
За його словами, українські енергетики наразі розглядають найбільш жорсткі сценарії наслідків ракетних атак росіян на інфраструктуру.
Читайте також: У Харківській області машина з рятувальниками підірвалася на міні: є жертви та поранені
"Йдеться про те, що ми як держава маємо бути готовими до будь-чого. І нами прораховується, як буде працювати енергосистема при різних рівнях руйнувань, і це важливо, щоб громадяни розуміли, що ми знаємо, що робити в різних ситуаціях", - сказав він.
Проте він зазначив, що наразі енергосистема Україна є цілісною, і обмеження споживання направлені на те, щоб енергосистема залишалася стабільною.
Читайте також: В Україну приїхав президент Швейцарії
"Дуже важливо, щоб наші споживачі розуміли, що обмеження споживання дають нам можливість застабілізувати. Вони свідчать не про розвалену енергосистему, а навпаки - про те, що ми все ще контролюємо те, що відбувається в енергосистемі", - сказав голова компанії.
Кудрицький зазначив, що чим більше буде зруйновано генерації, тим більше будуть застосовуватись обмеження споживачів. При цьому, ці обмеження будуть пропорційно розділені між всіма регіонами України.
Читайте також: Супутник показав, як ворог збирає сили на кордоні Білорусі й України
Він також повідомив, що в кінці жовтня деякі енергоблоки виходять із планових ремонтів, а це дозволить покрити зростаючий попит на електроенергію через настання холодів.
"Хочу закликати наших громадян не припиняти заощаджувати електроенергію. В такі важкі дні, як сьогодні після сильних обстрілів інфраструктури та електростанцій, які відбулись вчора, нам всім потрібно економити не тільки в пікові години, а в принципі протягом дня ощадливо ставитися до енергоресурсів", - додав він.
Попередній допис
Наступний допис
©2024 uaGit
Коментарі