У Київській області через зростання споживання електроенергії почалися тимчасові відключення.

Про це повідомив голова Київської обласної Військової адміністрації Олексій Кулеба.

"В області спостерігається зростання споживання електроенергії. У зв'язку з цим в регіоні з 9:20 вимушено почалися тимчасові відключення", - зазначив він.

Кулеба закликав громадян бути відповідальними й тотально економити електроенергію.

"Це стосується всіх. Вимикаємо зайві електроприлади. Від чайників до електрообігрівачів. Від прасок до пральних машин. Не вмикаємо жодного енергоємного приладу", - підкреслив голова ОВВА.

Крім того, як повідомили в "Укренерго", в Києві та чотирьох областях вводиться обмеження подачі електроенергії через зростання її споживання.

"Через різке зростання рівня споживання електроенергії Диспетчерський центр "Укренерго" змушений запровадити тимчасове контрольоване обмеження споживання електроенергії у Києві та Київській, Чернігівській, Черкаській, Житомирській областях. Це допоможе знизити навантаження на електромережі та дасть енергетикам час для ремонту пошкодженого терористичними атаками обладнання" , - йдеться у повідомленні.

"Ваше економне енергоспоживання може допомогти уникнути примусових відключень, пам'ятайте про це", - наголосили в "Укренерго".