Ворог, не маючи суттєвих перемог на полі бою, змінив тактику у бік терору українського народу. Його ціль – знищити енергетичні об'єкти України, аби українці мерзли у своїх домівках.

Як мовиться у статті The Times, понад 40% енергетичних об'єктів України були виведені з ладу за 10 днів атак безпілотниками і ракетних ударів по електростанціях та інших об'єктах комунальної інфраструктури.

Саме це є частиною нової військової кампанії Росії зі знищення енергомережі країни з наближенням зими. Понад 1100 українських міст і сіл залишилися без світла та води після атак, від Сум на півночі до Львова на заході та Запоріжжя на півдні. Відтак зима – це остання зброя Кремля для розгрому України.

Для чого Путіну масовані атаки і скільки вони триватимуть

Варто зауважити, що, хоча обстріли й несуть за собою багато руйнувань та смертей, вони жодним чином не впливають на ситуацію на фронті.

Експерт Олександр Хмелевський припустив, що Путін розраховує, що через руйнування інфраструктури, житлових будинків, вбивство мирних громадян, відключення електроенергії та опалення в зимовий період, українці будуть вимагати від своєї влади укласти мирну угоду з Росією на будь-яких умовах.

Він вважає, що удари будуть продовжуватися. Ракети та безпілотники в Росії поки що не закінчуються, а Іран вже анонсував постачання Росії балістичних ракет. Тому дуже важливим є забезпечення України системами ППО. Без них нас чекають великі руйнування і багато жертв.