Григорій Недопад прояснив ситуацію із «із закордонним вояжем» Олександра Кулакова.

Про це повідомив Григорій Недопад на своїй сторінці у Facebook.

«Шановна громадо, вважаю за обов’язок прояснити ситуацію із закордонним вояжем мого позаштатного радника Олександра Кулакова, яка викликала справедливу критику активної спільноти. Я не уповноважував його на цю поїздку і про його перебування в Туреччині, як і усі ви, дізнався із соціальних мереж. Враховуючи цю обставину, а також суспільний резонанс, 5 жовтня мною підписано розпорядження про позбавлення Олександра Кулакова повноважень громадського радника з питань гуманітарної допомоги», - написав Григорій Недопад.

Він зауважив, що цей позаштатний статус ґрунтувався на добровільних засадах і не передбачав оплати.

«Заради справедливості зазначу, що делеговані мною Олександру Кулакову доручення із залучення міжнародної допомоги були результативними: Волинь отримала і спрямувала на передову, прифронтові території, шпиталі та для потреб вимушених переселенців сотні тонн різноманітних гуманітарних вантажів», - повідомив голова Волинсьради.
«Проте, попередні заслуги не повинні бути амністією для прикриття сумнівних вчинків. Не втрачаємо єдності, працюємо далі. У нас пріоритетна мета – перемога», – додав він.