Луцькі дороги готують до зими. Ямковий ремонт триває у різних частинах Луцька. 10 листопада ремонтники працювали на вулиці Федорова.

Як розповів у коментарі Суспільного керівник міського департаменту житлово-комунального господарства Микола Осіюк, цього тижня у Луцьку також залатали ями на вулиці Ярощука, Степана Бандери та Винниченка.

За сприятливої погоди, каже головний комунальник, роботи продовжать: «заплановано ще роботи по вулиці Володимирській, по вулиці Львівській, по проспекту Відродження, по багатьох інших вулицях. Так само виконуються роботи на приєднаних громадах».

Полотну на вулиці Федорова, за яке комунальники взялися 10 листопада, приблизно 35 років, розповів інженер підрядної фірми Павло Киричук.

З моменту забудови ця дорога не ремонтувалася.

«Нам поставлені задачі вирізати ямки, які виникають в ході експлуатації. Глибина їх в нас буде 8 сантиметрів. Якнайменше кожна латка буде служити рік. Саме полотно вулиці Федорова є в такому експлуатаційному стані, як усі вулиці міста», – каже інженер. Додає: ремонт цього відрізка дороги бригада завершить до кінця дня.

Скільки ямковий ремонт коштуватиме міському бюджету – поки невідомо. Рахунки підрядник виставляє після завершення усіх робіт, каже керівник департаменту ЖКГ Микола Осіюк.

«Якщо взяти цілий рік, то це близько 30-40 мільйонів. Нам треба максимально забезпечити на зимовий період комфортні умови пересування. Я думаю, що зимовий і весняний період звичайно, що воно простоїть», – зазначив Микола Осіюк.

Як водії реагують на ремонтні роботу та що кажуть про стан доріг – у відео Суспільне Луцьк.