У Луцьку на ролледромі торгово-розважального центру «ПортСіті» невідомий штовхнув дитину, внаслідок чого вона травмувалася.

Як розповіла виданню ВСН матір дитини Марія Скибінська, з цього приводу вона уже звернулася до поліції.

«Випадок трапився 25 грудня на роллердромі в «ПортСіті». Дитина їхала перед чоловіком, який, наздогнавши її, силою відштовхнув вбік та облаяв. Вона впала, і від болю і шоку детально не розгледіла його. Пам'ятала лише, що він був у сірій кофті. На той час під її опис підходило щонайменше чотири чоловіки, які там перебували. Я попросила адміністратора переглянути камери, але він відмовив, мовляв, «нічого такого не трапилося», - ділиться жінка.

Вона з дитиною звернулася у травмпункт при ролледромі, де лікар «на око» визначив відсутність травми та порадив «нічого не робити, а далі кататися за оплачений час.

«Оскільки дитина прокаталася лише 5-7 хвилин, то все, на що був спроможний адміністратор, це - надати безкоштовний сертифікат на годину, що дійсний до 28 лютого. До того часу гіпс дитині вже знімуть, бо є перелом руки», - повідомила Марія Скибінська.

Жінка застерігає відвідувачів стосовно таких випадків:

«Розумію, що ролики, це - травматично. Але ніхто не готовий до того, що вашу дитину навмисно штовхне здоровий чоловік, чим спричинить переломи. Крім того, дитина там не застрахована. Мало того, будьте готові, що ви не отримаєте відео з камер та навіть елементарного вибачення, що їх штатний лікар і не лікар зовсім», - розповіла жінка.

У поліції Волині виданню ВСН зазначили, що у такій ситуації потрібно звертатися до поліції.

«По-перше, правоохоронці встановляють особу правопорушника, з‘ясують усі обставини, чи це не нещасний випадок, наприклад. Тоді буде надано цьому факту відповідну правову кваліфікацію», - зазначають правоохоронці.

Видання ВСН намагалося зв'язатися з адміністрацією «ПортСіті», проте - безрезультатно. Але ми готові оприлюднити їхній коментар з цього приводу.

Фото - ілюстративне.