Сьогодні, 9 вересня, близько 18-ї години на одній із транспортних розв’язок Луцька сталась ДТП — зіткнулись два легковики
29 серпня в Україні вшановують пам’ять загиблих захисників
Ковельське районне управління поліції Волинської області нагадало жителям про основні види шахрайств.
Про це вони написали у фейсбуці.
Зловмисник на сайтах з оголошеннями виставляє на продаж, наприклад, дорогий мобільний телефон за дуже привабливою ціною. Громадяни одразу реагують та замовляють товар. Але шахрай пропонує спочатку перерахувати кошти, після чого обіцяє відправити товар. Як тільки громадянин перерахував гроші, ніякого товару він, звісно, не отримує.
У таких випадках запропонуйте йому розрахуватися після отримання та перевірки товару у службі доставки. Якщо це шахрай, він одразу перестане спілкуватися з вами, бо зрозуміє, що на вас нічого не заробить.
Спритник представляється працівником одного з відділень банку, та повідомляє, що картка заблокована. Не розібравшись, потерпілі у телефонному режимі називають коди входу в систему онлайн – банкінгу, тим часом зловмисник переводить на незнайомий рахунок гроші, які є на картці.
Поліція звертається до громадян бути обачними:
Схема його проста, але вирішальними тут є фактори несподіванки та гра на емоціях потерпілого . Телефонують людині та повідомляють, що її родич або знайомий потрапив у біду чи ситуацію, яка потребує певної суми грошей. Якщо потенційна жертва починає нервуватися, розпитувати подробиці, шахрай тріумфує – жертва «на гачку». Зазвичай зловмисники одразу знімають кошти з банківської картки або сім-карти, що пересилають стурбовані жертви, а номера телефонів, з яких дзвонили, відключаються.
Тож, щоб не стати жертвою таких шахраїв, треба слідувати наступним правилам:
Попередній допис
Наступний допис
©2024 uaGit
Коментарі