Радник Голови Офісу президента України Олексій Арестович не сумнівається у тому, що росія може завдати ударів по «центрах прийняття рішень», зокрема у Києві.

Про це він заявив у розмові з адвокатом Марком Фейгіном. Арестович прокоментував заяву офіційного речника Міноборони росії Ігоря Конашенкова, який нещодавно сказав, що Збройні сили рф можуть завдати ударів по «центрах прийняття рішень», зокрема у Києві, у разі «диверсій» та завдання ударів українськими військами по об'єктах в росії.

Те, що вони можуть врізати, я не сумніваюся ані секунди. Більше того, знаючи їхній характер, я впевнений, що вони вріжуть в останній день під час заключення мирного договору. Це ж кремлівські. Але вони ж сказали, що битимуть по органах управління, у яких приймаються рішення. Тобто небезпеці піддаються органи військового управління, всі центральні апарати силових структур. Можливо, Верховна Рада, можливо Кабмін, Офіс президента, – сказав Арестович.

Він зазначив, що якщо москва таки нанесе удари по Києву, то Україна вдарить у відопвідь:

Ми завжди до цього готові. Нехай летить, подивимось. Треба просто пам'ятати, що на будь-який вистріл по нашим органам управління в нас знайдеться своя різьба. Тут треба бути обережним у питанні підняття ставок. Тому що можливості по росії, одразу хочу сказати, у нас чудові. І те, що ми їх поки не використовуємо, ну це будь яка війна – вона ж має ступінь ескалації. Хочете ескалувати – давайте ескальньом», – сказав Арестович.