Дворазовий паралімпійський чемпіон 2004 та 2008 років, срібний призер Літніх Паралімпійських ігор 2012 року Анатолій Шевчик оголошує благодійний аукціон своєї першої золотої медалі.

Вторговані кошти параатлет планує передати на допомогу Українській армії. Про це повідомила Камінь-Каширська міська об’єднана територіальна громада.

Ця нагорода є безцінною для мене, проте вважаю, що сьогодні вона потрібніша Україні. Щиро вірю, що медаль допоможе здобути перемогу нашим Збройним сила України, як тоді мені, у 2004 році в Афінах, – зазначає Анатолій Васильович.

Публічні торги будуть відбуватися у коментарях під дописом, на сторінці Камінь-Каширської міської ради та триватимуть до 25 квітня 2022 року.

Стартова ціна – 50 тисяч гривень.

Також упродовж аукціону можна зробити благодійний внесок, який ви можете надсилати на номер карти – 4246 0010 0177 7964. Отримувач: АТ КБ «ПриватБанк» громадської організації «Федерація футболу Камінь-Каширського району».

Після закінчення аукціону публічно прозвітуємо про зібрані кошти, усі вони будуть передані на потреби нашої армії, а також людям, які сьогодні опинилися у біді через вторгнення рашистів, – додають у дописі.