Сьогодні, 9 вересня, близько 18-ї години на одній із транспортних розв’язок Луцька сталась ДТП — зіткнулись два легковики
29 серпня в Україні вшановують пам’ять загиблих захисників
Журналіст, публіцист Тарас Марусик дав інтерв’ю в ефірі ГІТ у проєкті «Волинь на варті. Разом до перемоги!» щодо мовної політики в Україні та сприяння у вивчені та поширенні української мови російськомовними українцями.
Можна просто використовувати терени Західної України як безкоштовні курси української мови (для переселенців). В середовищі просто опановувати — для цього треба трішки мізків, – вважає він.
Треба розуміти, що путін недаремно повторював десяток або півтора десятка років, що росія там, де російська мова, тому путін пхає російську мову всюди… Треба зрозуміти і не давати найменшого претексту ординцям не заходити на чужі території, – проаналізував Тарас Марусик політику президента РФ.
На переконання журналіста, росія – це ординці-кочівники, які постійно посовують кордони своєї країни і звикли убивати і грабувати, а не вести мирний осілий спосіб життя.
Після нашої перемоги я і багато моїх однодумців — громадських активістів будуть ще мати багато роботи, щоб виконати вимогу ст. 10 Конституції України і виконати в повному обсязі мовний закон 2019р., щоб прийти до певного консенсусу на території держави України, – додав Тарас Марусик про державну мовну політику.
Попередній допис
Наступний допис
©2025 uaGit
Коментарі