Третій президент Росії Дмитро Медведєв заявив, що РФ начхати на невизнання нових кордонів України країнами G7.

Про це Медведєв написав у своєму телеграм-каналі, повідомляє nta.ua.

Зміни кордонів України не визнаються. Скажімо м’яко: нашій країні начхати на невизнання нових кордонів з боку G7, важлива справжня воля людей, які там проживають. Не забувайте про прецедент Косово, західні друзі, – написав Медведєв.

Сімерочники забули сказати про неминуче використання Росією стратегічних ядерних сил у конфлікті та ймовірні страти українських націоналістів на Лобному місці Красної площі через четвертування, – додав він.

Нагадаємо, що міністри закордонних справ країн Великої сімки (G7) пообіцяли посилити економічну та політичну ізоляцію Росії, продовжити постачання зброї Україні «доки буде необхідно», працювати над зменшенням глобальної нестачі продовольства, спричиненої війною. Також G7 погодила зусилля, спрямовані на зменшення залежності від російських енергоносіїв.

Ми ніколи не визнаємо кордони, які Росія намагалася змінити за допомогою військової агресії, і будемо підтримувати нашу участь у підтримці суверенітету та територіальної цілісності України, включаючи Крим, – заявили Дипломати з Великої Британії, Канади, Німеччини, Франції, Італії, Японії, США та Європейського Союзу.

Нагадаємо, що країни Групи семи (G7) планують виділити Україні до 30 млрд євро допомоги.