Сьогодні, 9 вересня, близько 18-ї години на одній із транспортних розв’язок Луцька сталась ДТП — зіткнулись два легковики
29 серпня в Україні вшановують пам’ять загиблих захисників
Юрист-міжнародник, керівник проєкту «Нотатки Атлантиста» Олександр Калініченко в ефірі ГІТ в проєкті «Волинь на варті. Разом до перемоги!» дав інтерв’ю про перспективи розширення НАТО на схід, саміт G7.
Починаючи з початку нападу росії на Україну 2014 р. як Швеція, так і Фінляндія, не дивлячись на те, що вони були військово-нейтральними країнами, змінили свої підходи до оборони, почали збільшувати військові бюджети і, насамперед почали збільшувати співпрацю з НАТО, — поінформував Олександр Калініченко.
Фактично, і Швеція, і Фінляндія підготувалися до такого етапу, коли вони можуть майже миттєво стати членами Північноатлантичного альянсу, що ми й спостерігаємо.
2022 рік став таким масштабним каталізатором, коли ці країни вирішили зафіксувати ситуацію і мати «залізобетонні» гарантії колективної безпеки, — зауважив він.
Юрист-міжнародник також охарактеризував зовнішню політику Туреччини. Ця держава грає на протиріччях, має власні економічні інтереси, пов’язані з санкціями щодо співпраці на ринку озброєнь із США, європейськими країнами.
В Німеччині проходила зустріч міністрів закордонних справ країн «Великої сімки».
За результатами цієї зустрічі як США, так і Німеччина як країна-господарка, вони підтвердили, що переговорний процес щодо зближення між Туреччиною і країнами-кандидатами і власне країнами-членами Північноатлантичного альянсу триває, — підкреслив Олександр Калініченко.
Попередній допис
Наступний допис
©2024 uaGit
Коментарі