У середу, 18 травня, після опівночі спалахнула квартира  у п'ятиповерхівці в Луцьку на вулиці Даньшина. Бійці ДСНС врятували 5 людей, з яких троє – діти. Під час гасіння на місці займання виявили тіло 45-річного чоловіка.

Про це повідомляє головне управління ДСНС України на Волині.

Повідомлення про пожежу до служби 101 надійшло о 00:56.

До місця події спрямували рятувальників 2-ї та 25-ї пожежно-рятувальних частин Луцька, оперативно-координаційний центр ГУ ДСНС області. Перший підрозділ служби 101 прибув за викликом уже за 5 хвилин.

З'ясувалося, що пожежа виникла в квартирі на третьому поверсі: в кімнаті вогонь охопив меблі, хатні речі й сягнув стелі. Продукти горіння поширилися коридорами й помешканнями з третього по п'ятий поверхи. Зусилля рятувальників були зосереджені у двох напрямках – порятунку й евакуації людей та ліквідації загорання.

Рятувальники 2-ї ДПРЧ із суміжної квартири, де вирувала пожежа, вивели сходами жінку й винесли її сина молодшого шкільного віку, загорнувши дитину в ковдру. Із четвертого поверху бійці 25-ї ДПРЧ врятували матір з немовлям.

На допомогу людям з квартири на п'ятому поверсі рятувальники піднялися автодрабиною. Там перебувала мама з дитиною (хлопчик віком до 10-и років). Маму і її сина рятувальники вивели по сходах.

Горіння локалізували о 01:14, ліквідували – о 01:22. На гасіння було подано 3 пожежних водяних стволи, працювали три ланки газодимозахисної служби. Всього задіяно 4 одиниці техніки. Загалом евакуйовано 20 мешканців, врятовано п’ятеро.

Під час гасіння у квартирі, охоплені вогнем, співробітники ДСНС виявили тіло 45-річного чоловіка. За попередніми даними, до пожежі призвело необережне поводження з вогнем загиблого під час куріння.