Глава головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов заявив, що Україна воюватиме доти, доки не витіснить зі своєї території російські війська.

Україна продовжуватиме бойові дії, доки не витіснить російські війська з усієї своєї території, включаючи Крим та інші регіони, окуповані Москвою у 2014 році. Про це заявив голова управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов в інтерв'ю The Wall Street Journal.

«Я не знаю жодних кордонів, крім кордонів 1991 року. Хто може змусити Україну заморозити конфлікт? Це війна всіх українців, і якщо хтось у світі думає, що може диктувати Україні умови, за яких вона може чи не може захищатися, то вони серйозно помиляються», - сказав Буданов.

За його словами, найближчими місяцями військові зосередять свою увагу на витісненні Росії з окупованих нею територій на півдні країни, а також зі східного Донбасу.

Буданов також сказав, що для прискорення контрнаступу Україні терміново потрібні ракетні комплекси середньої та великої дальності, великокаліберна артилерія та ударна авіація, щоб протистояти російським військам.

«У деяких точках ми вже почали наступ, але широкомасштабний наступ без цієї зброї буде дуже утруднений», - сказав генерал.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у розвідці США скептично ставляться до того, що будь-яка зміна громадської думки в Росії може вплинути на президента країни-агресора Володимира Путіна та змусити його зупинити війну.