Сьогодні, 9 вересня, близько 18-ї години на одній із транспортних розв’язок Луцька сталась ДТП — зіткнулись два легковики
29 серпня в Україні вшановують пам’ять загиблих захисників
У кремлі на фоні незначних успіхів на Донбасі знову заговорили про можливість наступу на Київ з метою реалізації «плану-максимум».
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на російське агентство «Медуза».
За даними трьох джерел «Медузи», такі обговорення відбуваються у внутрішньополітичному блоці адміністрації президента рф володимира путіна, а також в керівництві «Єдиної Росії». Наразі росіяни націлені на реалізацію «плану-мінімум» - повне захоплення Донецької та Луганської області до кінця травня.
А от «планом-максимум», як зазначає «Медуза», все ще залишається захоплення Києва, попри те, що попередній наступ на столицю України завершився величезним провалом для росіян.
«Ми все одно їх (Україну - ред.) доколупаємо. Скоріш за все, до осені вже все закінчиться», - сказав російському агентству один із співрозмовників.
Для нового наступу можуть задіяти строковиків
Однак джерела «Медузи» не знають, як сьогодні оцінюють перспективи нового наступу на Київ у російському Міністерстві оборони. Як зазначає російське агенство, Міноборони ще наприкінці травня змирилося з тим, що Київ не вийде «взяти малою кров'ю». На думку співрозмовників «Медузи», для реалізації цього плану керівництво РФ може знову задіяти строковиків.
«Наразі воюють в основному контрактники. Їх вистачає для повільного просування. Але якщо рухатися треба буде швидше, можна задіяти строковиків. Це все одно армія», - пояснило близьке до адміністрації Путіна джерело «Медузи», додавши, що оголошення мобілізації чекати не варто.
Що мотивує керівництво РФ
Наміри розпочати новий наступ на Київ, за даними російського агенства, пов'язані з тим, що Кремль має сумніви щодо масштабної підтримки України фінансами та зброєю з боку Заходу, якщо війна затягнеться.
«Рано чи пізно Європі набридне допомагати - це і гроші, і виробництво зброї, яка сама потрібна. Ближче до осені треба буде домовлятися (з Росією - ред.) щодо газу та нафти до опалювального сезону», - обгрунтував один із аргументів співрозмовник «Медузи».
©2024 uaGit
Коментарі