Із 30 березня Берлін передав Україні лише дві партії зброї, які складалися з мін та запчастин до кулеметів.

Влада Німеччини останніми тижнями звела до мінімуму військову допомогу Україні. За останні два місяці було передано лише дві партії зброї. Про це у суботу, 28 травня, повідомляє Welt.

Зазначається, що в період з 30 березня до 26 травня Німеччина передала Україні лише дві партії зброї від федерального уряду. Зокрема, в середині травня було поставлено 3000 протитанкових мін та ще 1600 спеціалізованих протитанкових мін спрямованої дії.

"Основна проблема, що стоїть перед українською армією на цей момент, - це перевага російської вогневої могутності на сході країни. Міни мало чим можуть у цьому допомогти", - зазначає Welt.

За даними видання, квітневе постачання включало запчастини для кулеметів, детонуючі шнури, радіоприймачі, ручні гранати, вибухівку і міни. За даними української сторони, останнє постачання зенітних та протитанкових засобів відбулося 25 березня, понад два місяці тому. Вона включала 2000 ракет Panzerfaust 3 і 1500 зенітних ракет типу Стріла.

Проте, згідно з українським списком від 29 березня, потреба у цих боєприпасах все ще залишається. Крім того, крім зенітно-ракетних комплексів Стінгер та протитанкових засобів українській армії також потрібні протикорабельні ракети типу Гарпун.