Сьогодні, у Міжнародний день біженців, голлівудський актор Бен Стіллер відвідав Київ і Київщину, що постраждала від російських окупантів під час невдалої спроби захопити столицю України.

Бен Стіллер приїхав до України в рамках гуманітарної місії ООН, адже він є послом доброї волі ООН. У понеділок, 20 червня, Бен Стіллер приїхав до селища Макарів, яке суттєво постраждало від російських загарбників, а потім побував у Києві.

Про те, що актор у столиці України, Мережа дізналася із публікації киянки, що побачила його біля ЦУМу і попросила про спільне фото.

На своїх сторінках у соціальних мережах Стіллер пояснив, чому він приїхав до України. Він записав відеозвернення. Актор пояснив, що приїхав до нас, щоб бути солідарними із людьми, які вимушені залишати свої домівки через війни та конфлікти по всьому світі.

«Привіт. Я Бен Стіллер, і я перебуваю в Україні, — повідомив він. — Зустрічаюся із людьми, які постраждали від війни і слухаю, як війна змінила їхні життя. Війна та насилля вбивають людей по всьому світу. Ніхто добровільно не обирає тікати зі своїх домівок. Шукати безпеки — це право, і воно має бути в кожної людини».