У ніч проти 25 червня російські літаки випустили щонайменше 20 ракет з білорусько-українського кордону.

Про це пише «ВолиньPost».

Російські літаки завдали масованого ракетного удару по Київській, Чернігівській та Житомирській областях. Перший запуск було здійснено приблизно о 3:45 з повітря.

«Ймовірно, вильоти бомбардувальників були з території РФ, тому про зльоти з Білорусі (Барановичі, Лунинець, Ліда, Мачулищі) у нас інформації не було. Схема раніше була такою: зліт авіації з аеродромів РФ, вхід у повітряний простір Білорусі, підліт близько до кордону з Україною, запуск ракет, поки літак над Білоруссю (щоб його не збили), розворот. І назад теж повертаються до РФ», - йдеться у повідомленні від Білоруський Гаюн

Припускається, що російські літаки перебували на великій висоті, тому про запуски ракет стало відомо лише за специфічним слідом, що супроводжується звуком, схожим на вибух.

«Інформацію про те, скільки всього було запусків з боку території Білорусі (з повітря і, можливо, землі) – чекатимемо від ЗСУ, зібрану технічними засобами», - додали у повідомленні.

Після першого запуску ракет російська авіація здійснила повторний удар близько 5:40 ранку. У повідомленні йдеться про запуск щонайменше чотирьох ракет.

Загалом було використано не менше двох десятків ракет.