ДНРівець, який воює в окупаційній армії, скаржиться дружині на відсутність ротації та звільнень.

Аудіоперехоплення оприлюднило Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

Аби нас звідси вивезли. Звільнення це всі обіцяють. Але потім, коли ротацію проведуть. Каже: бажано не давати вам жодних звільнень, тому що сподівань на вас немає. Хтось поїде додому і не повернеться. Каже: тоді все. Всі не будуть їздити додому взагалі. Якщо проведуть ротацію, ви трохи відпочинете… У нас майже 50% мінуса. Нам пообіцяли в першу чергу ротацію та фінансове питання. Але про дім не мрійте. Додому ніхто не поїде, тому що багато втечуть і не повернуться.

ДНРівець радіє, що проти них зараз не проводяться наступальні операції і розповідає про те, як воюють росіяни: «Росіяни дебіли. Як на Потьомкіна війна була, вночі їхала до них підмога. І вони почали їб… (перестрілюватися) зі своїми. З підмогою своєю. Росіяни з росіянами. Перебили один одного.

Згадує про спільного знайомого, якого відвезли на допити: «Вони там всі на допитах. Туди ще двох на допити. Там випливе ще… Він застрелив 75 людей. І місцевих, і наших».

Розповідає про порядки в їхньому підрозділі: «Вони зґвалтували жінку 55 років. Чоловіку п… дали (побили)». Ґвалтівників заарештували і ДНРівець зізнається, що заздрить їм: «Їх там хоч допитують, але вони хоч сидять в тихому і спокійному місці». І висловлює думку про російську пропаганду, яка стверджує, що окупанти такого робити не здатні: «На все вони здатні. Ці якути на все здатні».