1 липня житель Володимира Петро Симчук зустрів свій 100-літній ювілей.

Про це повідомляють на сайті міста.

Петро Григорович народився у Польщі в селі Кобло, що неподалік Грубешова. На початку Другої світової війни молодим юнаком потрапив до трудового табору у Німеччині, звідки на сільськогосподарські роботи його забрав місцевий німець.

Після перемоги американські військові дали хлопчині велосипед та чоботи, аби той зміг повернутись додому, про що він завжди з вдячністю згадує. Повернувшись в Україну, поїхав шукати кращої долі в Одесу, після чого переїхав у село Заріччя, де і знайшов кохану дружину Тетяну. У 1949 році у них народився син.

У Володимирі пан Петро працював пожежником-рятувальником. Згадує, що бачив за трудовий шлях різного, адже людське горе та біди супроводжували пожежі, які він ліквідовував.

Пізніше влаштувався працювати у дитячий садок конюхом і, як зазначає, аби приглядати там за онукою. За сторічне життя головними скарбами Петра Григоровича є онука, три правнуки та один праправнук. Каже, що головним секретом його довголіття є любов до праці та родини, підтвердженням чого є статус «Ветерана праці».

У свій поважний вік дідусь має непоганий слух, полюбляє дивитись телевізор, та особливо передачі про мандрівки різними країнами. Задувши свічки на своєму ювілейному торті, він загадав найзаповітніше бажання кожного українця, аби в нашій країні якнайскоріше запанував мир.