29 червня з Рожищенської громади для потреб Збройних сил України передали автомобіль марки «Mercedes Vito».

Про це йдеться на сторінці Рожищенської міської ради.

Авто придбали за понад 90 тисяч гривень. Кошти зі своїх заробітних плат виділили працівники апарату, відділів та комунальних установ Рожищенської міської ради, а також небайдужі рожищани, які відвідували благодійні заходи на території громади та жертвували гроші на ЗСУ.

Ініціативу придбання авто також підтримала головна лікарка Рожищенської ЦПМСД Леся Басалик, яка разом із персоналом внесли частину коштів.

«До мене звернувся командир військової частини з проханням придбати стрілецьким підрозділам, які виконують бойове завдання на сході України, автомобіль. Розуміємо, що нині мобільність – це життя. Намагалися якомога швидше виконати запит та придбати його. Сподіваємося, що авто служитиме добре та допомагатиме нашим захисникам виконувати різні завдання», - розповів міський голова Вячеслав Поліщук.

Військові, які вже отримали автомобіль, щиро дякують усім причетним до його купівлі. Кажуть, транспорт дуже необхідний для їх підрозділу та буде забезпечувати оперативне реагування під час виконання завдань із збереження територіальної цілісності України.