«Позивний у мене «Комарик» – бо маленький, але кусючий!», – розповідає боєць одного з окремих батальйонів волинської бригади Валерій Віталійович.

2013-го року в руках у цього чоловіка вибухнула каністра з бензином. Обгоріло три чверті поверхні тіла. Після тривалого лікування та реабілітації пан Валерій одержав другу групу інвалідності.

А за рік – 2014-го – в Україні почалася війна. І Валерій Віталійович вирішив іти захищати Батьківщину.

Чоловіче, чи Ви здуріли – на війну з другою групою інвалідності?!, – сказали йому у військкоматі.

Проте невгамовний чоловік приходив знову і знову. За четвертим разом хтось із співробітників військового комісаріату «змилувався» і підказав:

Якби ж у Вас хоча б не друга, а третя група….

Лікарів, щоправда, довелося неабияк вмовляти – проте вже за кілька днів наш герой мав таки «третю групу» і був призваний до війська.

У ЗСУ пан Валерій прослужив три роки, відбувши дві тривалі ротації в зону проведення АТО/ООС – Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Рубіжне...

А після широкомасштабного вторгнення рф 24 лютого 2022 року вирішив знову стати до лав ЗСУ.

Жінка, правда, була проти. Але потім зрозуміла, що не зможе мене відговорити – і таки відпустила, – трохи ніяковіючи розповідає «Комарик».

А тепер тримайтеся за свої крісла, стільці, табуретки обома руками. – З Перемогою на «Комарика» чекає п’ятеро «комаренят» – дві донечки і трійко синів.

Пан Валерій аніскільки не скаржиться на здоров’я і стверджує, що у свої 40 років почувається «на 20». І запевняє, що він та його товариші неодмінно складуть зброю:

Зброю ми справді складемо – після капітуляції московії і Параду Перемоги! Тоді із чистою совістю ми занесемо її на склади і здамо на зберігання….