СБУ підозрює директора столичного підприємства у постачанні на Волинь неякісного захисного спорядження на суму понад 33 млн. грн.

Про це повідомляє УСБУ Волині у фейсбуці.

Слідчі встановили, що керівник столичного підприємства протягом березня-квітня 2022 року уклав ряд догорів з посадовцями Волинської обласної військової адміністрації на постачання за бюджетні кошти захисних жилетів та бойових шоломів для військових.

Відповідно до укладених угод, ділок поставив на Волинь партію захисного спорядження на загальну суму понад 33 млн грн. Однак, за висновками фахівців — захисні жилети та бойові шоломи не відповідали необхідним нормам.

Слідчі Управління СБ України у Волинській області повідомили про підозру директору столичного підприємства у вчиненні ним злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене в умовах воєнного стану, в особливо великих розмірах).

Досудове розслідування здійснюють слідчі Управління СБ України у Волинській області за процесуального керівництва Волинської обласної прокуратури.