Гуманітарна платформа «єДопомога» у партнерстві з всеукраїнською мережею автозаправних станцій WOG починаючи з 9 серпня надали можливість благодійникам з будь-якої країни світу допомогти онлайн пальним українцям, які цього гостро потребують та залишили заявки на платформі.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства соціальної політики, передає Главком.

Для цього на платформі «єДопомога» благодійникам необхідно обрати заявку на допомогу в розділі «пальне» та сплатити передплату – на суму 200, 500 або 1000 гривень. Після цього заявник отримає спеціальний цифровий код, який можна використати на купівлю пального у мережі АЗК.

Передплата на пальне є разовою та дійсна впродовж 30 днів з дати оплати. Вона може бути використана лише для покупок у мережі АЗК. Якщо Передплата не використана протягом цього часу, платформа «єДопомога» інформує благодійника, що передплата протермінована та згенерована заново, та повідомляє про необхідність направити його новому заявнику, що потребує допомоги.

Прив’язки до певного виду пального у передплаті «єДопомога» немає. Заявник зможе заправити свій транспортний засіб потрібним видом пального на суму, що відповідає його номіналу. Для цього достатньо пред’явити передплату оператору на касі, й він активує її.

Скористатись передплатою «єДопомога» можна на будь-якому АЗС WOG, окрім тих, де воно відсутнє чи відпускається лише для заправки спецтранспорту або по безготівковому розрахунку.