Без пишних святкувань, але активно та допомагаючи армії – так у Рожищі мешканці громади святкували День молоді. Вперше це свято відзначали 12 серпня разом із європейським народом.

Спортивно-розважальний фестиваль проходив на базі Рожищенської ДЮСШ. Поспілкуватися, а заразом позмагатися у вправності гри в шашки, міні футболу, дартсу, волейболу та перетягуванні каната зібралася активна молодь з Рожищенської, Доросинівської та Копачівської громад, - повідомляє організатор свята Рожищенська міська рада.

Аби дощова погода не зіпсувала настрій для гравців та вболівальників співали патріотичних пісень працівники КЗ «Центр культурних послуг» Рожищенської міської ради.

За результатами загальних балів з усіх видів спорту команди громад зайняли такі місця у спортивно-розважальному Фестивалі серед молоді: ІІІ місце – Копачівська ТГ, ІІ місце – Рожищенська ТГ, І місце – Доросинівська ТГ.

Всі переможці отримали відзнаки та призи з рук Рожищенського міського голови Вячеслава Поліщука, а учасники – гарний настрій та задоволення від спілкування.

У міській раді зауважують, що можливість проведення цього заходу під спокійним небом забезпечили Збройні сили України за що їм щиро дякують.

«Цьогоріч день молоді проходить під хештегом #українськамолодьвражає. Тож можна з упевненістю сказати, що наша молодь вражає нас своєю завзятістю, фізичною підготовкою та готовністю боротися до кінця. Як і вся Україна», - йдеться у дописі.