Державне підприємство «Укрпошта» планує випускати марки в NFT-форматі. Першою стане марка, випущена в умовах воєнного стану — «Русскій воєнний корабль». Гроші від продажу NFT-марки будуть спрямовані на потреби ЗСУ.

Про це повідомила пресслужба "Укрпошти".

Оскільки за "Укрпоштою" законодавчо не закріплене право випуску NFT-марок, національний поштовий оператор проведе конкурс на вибір партнера, який організує випуск, розміщення та продаж NFT. "Укрпошта" зі свого боку ліцензує права на випуск NFT марки.

Взяти участь у конкурсі може будь-яка юридична особа та фізична особа.

За результатами проведеного конкурсу "Укрпошта" укладе договір із переможцем конкурсу, після чого він зможе приступити до створення NFT-марки.

NFT, або невзаємозамінний токен (Non-fungible token) – це унікальний вид активу чи товару в цифровому вигляді. Файл, який посвідчує право власності на певний товар, який існує винятково в інтернеті.

15 серпня Генеральний директор "Укрпошти" Ігор Смілянський анонсував випуск двох марок у серпні — одна з них присвячена річниці незалежності України та шести місяцям активної фази війни, наступна — псу-саперу Патрону.