Росія через значні втрати в Україні має проблеми з доукомплектуванням армії. Тому держава-агресор розглядає можливість перекидання російських військовослужбовців із Сирії в Україну.

Про це заявив під час брифінгу заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу Збройних Сил України бригадний генерал Олексій Громов.

«У рамках доукомплектування російських окупаційних військ, розглядається можливість перекидання військовослужбовців Росії із Сирії на територію України», – заявив Громов.

Представник Генштабу ЗСУ також зазначив, що російське керівництво має намір змінити законодавство таким чином, щоб заборонити військовим звільнятися з лав збройних сил.

«Керівництво Росії намагається припинити відтік особового складу з армії і тому планує змінити законодавство та заборонити звільнятися з лав збройних сил», – зазначив він.

Крім того, за словами Громова, спостерігається низька активність цивільного населення з підписання контрактів на військову службу за контрактом. Він додав, що також існує істотний недобір курсантів до військових закладів вищої освіти.